• Informacja

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020 r. godz. 800

Uczniowie do szkoły przychodzą bez rodziców.

Wyjątek stanowią tylko rodzice uczniów klasy O i 1.

Wymagamy posiadania maseczki.

Msza Święta o godz. 730

Rozpoczęcie roku szkolnego ma nieco inną formę.

Nie ma spotkania ogólnego. Spotykamy się tylko w klasach z wychowawcami o godz. 800 wg harmonogramu.

Kl."0"- spotkanie w sali gimnastycznej (z dzieckiem może przyjść jedna osoba dorosła zachowując reżim sanitarny - maseczka i rękawiczki)

Kl. I.- sala nr 13 ( z dzieckiem może przyjść jedna osoba dorosła zachowując reżim sanitarny - maseczka i rękawiczki)

Kl. II - sala nr 6

Kl. III - sala nr 11

Kl. IV - sala nr 16

Kl. V - sala nr 10

Kl. VI - sala nr 14

Kl. VII - sala nr 7

Kl. VIII - sala nr 12

Dowóz uczniów zgodnie z podanym wcześniej rozkładem oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego (uczniowie przebywają w autobusie w maseczkach).

.

• Ministerstwo Edukacji Narodowej

• List Ministra Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski do dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów:

– Wkrótce rozpoczniemy nowy rok szkolny. Po przerwie uczniowie i nauczyciele wrócą do codziennych obowiązków. Decyzję o przywróceniu zajęć podjęliśmy po wielu rozmowach z ekspertami. Wspólnie ustaliliśmy, że edukacja, podobnie jak wiele innych dziedzin życia społecznego i gospodarczego, powinna funkcjonować w sposób zbliżony do tego sprzed pandemii. Powrót dzieci do stacjonarnej nauki w szkołach zaplanowała również zdecydowana większość państw europejskich – podkreślił w liście minister edukacji.

- U progu nowego roku szkolnego życzę wszystkim, aby był on spokojny i bezpieczny, a także obfitował w sukcesy edukacyjne oraz wychowawcze. Jestem przekonany, że wytrwałość w nauce i konsekwentne rozwijanie swoich talentów pozwoli uczniom osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce i w czerwcu przyszłego roku z dumą odebrać szkolne świadectwa.

Więcej https://bit.ly/3hFM0In #BezpiecznyPowrótDoSzkoły #bezpieczeństwo

• Koniec wakacji!!!

• Podajemy dowozy na 1.09.2020r. PSP Grabówka

1. Anielin 6.50
            2. Sucha W 7.00
            3. Grabówka 7.05
            4. Baraki 7.15
            5. Natalin 7.20
            6. Zastocze 7.30
            7. Grabówka Kol 7.40
            8. Grabówka 7.45
            9. Odwóz 9.30

Szczegóły dotyczące rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek.

Miłego ostatniego wakacyjnego weekendu!!!

• Informacja od Pani Justyny Lachowskiej do rodziców 6-latków i 5-latków.

• Proszę o zakup pakietów dla dzieci, które będą uczęszczały do "zerówki" w roku szkolnym 2020/2021.

Dla dzieci sześcioletnich - Wydawnictwo Podręcznikarnia "Trefliki w przedszkolu" sześciolatek.

Dla 5 latków to samo - Wydawnictwo Podręcznikarnia "Trefliki w przedszkolu" sześciolatek.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod nr 781144537- p. Justyna Lachowska.

• Informacja dla rodziców dzieci rozpoczynających naukę w kl.I

Proszę o zakup przyborów i pomocy dla dzieci.

1. Blok rysunkowy biały i kolorowy format A
            2. Blok techniczny biały i kolorowy format A4
            3. Kredki ołówkowe, pastele olejne i suche
            4. Klej w sztyfcie
            5. Papier kolorowy
            6. Nożyczki
            7. Trzy ołówki
            8. Podkładkę do prac technicznych i malowani łatwo ścieralna o wymiarach co najmniej 30x40 cm
            9. Plastelina
            10. Dwa zeszyty 16-kartkowe w kratkę i dwa w trzy linie
            11. Dwie teczki biurowe z gumką
            12. Strój gimnastyczny (biała koszulka i czarne lub granatowe spodenki)

Wszystkie przybory proszę podpisać.W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z wychowawcą.

Wychowawca klasy: Beata Wójcik (tel.726 429 727)