DOKUMENTY

PROGRAM WYCHOWAWCZY

Program wychowawczy Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Marii Kołsut w Grabówce

Treści programu zgodne są ze statutem.

Podstawą Programu jest:

WZAJEMNY SZACUNEK I UCZCIWOŚĆ oparte na wartościach zawartych

w Misji i Wizji Szkoły:

Misja:

„Zespołowa praca nad wszechstronnym rozwojem uczniów, przygotowująca ich do osiągania sukcesów w kolejnych etapach kształcenia.”

Wizja:

„Dążymy do stworzenia szkoły o wysokim poziomie kształcenia i wychowania. Współpracujemy z rodzicami w obszarze wychowania.
W działaniach dydaktyczno – wychowawczych urzeczywistniamy uczciwość, otwartość i szacunek dla współpracujących podmiotów.”

Przesłaniem Programu Wychowawczego jest  formowanie  człowieka moralnego o określonej kulturze etycznej i politycznej, przygotowanego do życia w rodzinie, społeczeństwie, państwie.

WIĘCEJ!