• Bezpieczne ferie

     • Drodzy uczniowie.

      Od poniedziałku zaczynamy upragnione ferie zimowe. Mimo braku śniegu będziecie spędzać czas w różnych formach ale róbcie to zawsze bezpiecznie. Czy to jazda na rowerze, czy spacer a nawet gra na smartfonie zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i innych. Życzymy Wszystkim miłego wypoczynku. Do zobaczenia w szkole 30.01.2023r.

      Pozdrawiamy

      Dyrektor i Nauczyciele

    • Zabawa choinkowa
     • Zabawa choinkowa

     • Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków i uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości.

      Tak też było i u nas, w dniu 12.01.2023r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Tego dnia już od rana pojawiały się dzieci przebrane w kolorowe stroje.

      Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Uczniowie świetnie się bawili uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez panią Marzenę Majewską i panią Małgorzatę Mysłowską opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

      Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodki poczęstunek.

    • PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA
     • PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

     • Jak co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę na rzecz Przytuliska Dla Bezdomnych Psów w Rachowie Starym. W listopadzie wykonano plakaty informujące o zbiórce karmy, które zawisły na korytarzach szkolnych. Zbiórka trwała przez cały miesiąc grudzień. Zebraliśmy karmę suchą i mokrą oraz kasze i makarony. Przyniesione rzeczy zostały dostarczone 5 stycznia 2023 roku.

      Wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok.

      Samorząd Uczniowski