• UWAGA!!!

• Z uwagi na informację z Sanepidu o zanieczyszczeniu wody,

w dniu 28.04.2023

zajęcia w szkole zostają odwołane.

Do szkoły wracamy 4 maja 2023.

Udanego Wypoczynku.

• SZKOLNY KIERMASZ CHARYTATYWNY

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział  w kiermaszu i wsparli naszą akcję, a szczególnie Rodzicom, którzy poświęcili   swój czas i upiekli pyszne smakołyki.

SZANOWNI RODZICE!

Z całego serca dziękujemy za pomoc w przygotowaniu pysznych słodkości. Życzymy Wam wspaniałych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

• Szkolne Eliminacje Turnieju BRD 2023

• 04.04.2023 w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolnego Turnieju BRD. Do turnieju zgłosili się uczniowie młodszych i starszych klas. Uczestnicy zmagali się z testem z przepisów ruchu drogowego.

W drugiej części turnieju był pokaz umiejętności jazdy na rowerze po torze przeszkód. Tam należało zachować spokój i opanowanie aby przejechać bezbłędnie przygotowany tor. Za popełnione błędy naliczane były punkty karne. Ilość punktów dodatnich poszczególnych uczestników dawał wynik stanowiący o miejscu w ogólnej klasyfikacji. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę na Turnieju Gminnym BRD w Dąbrowie.

W wyniku zmagań turniejowych w grupie młodszej czteroosobowej reprezentować nas będą uczniowie

z klasy 4: Jan Kwiatkowski, Wiktoria Gwóźdz i z klasy 5: Adam Kwiatkowski, Amelia Wiśniewska.

W grupie starszej zwyciężyli uczniowie

z klasy 8Igor Wiesiołek, Dominik Rzęsa, Paulina Biernat.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zdrową rywalizację.

• Spektakl "Dzwonnik z Notre Dame"

• W dniu 29 Ill 2023 r. uczniowie kl. 0-3 były w Kraśniku na musicalu profilaktycznym "Dzwonnik z Notre Dame". Spektakl uczy, że każdy z nas jest ważny, mimo swojej inności, jest wartościowy i kochany. Dzięki przyjaźni można przezwyciężyć nawet największe trudności. Po spektaklu udaliśmy się na małe co nieco do Mc Donald. Posileni odwiedziliśmy Komendę Policji w Kraśniku. Tam dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjanta, zobaczyły jak wygląda areszt i jak pobierane są odciski palców. Potem z pogadanki dowiedziały się jak postępować w sytuacjach kryzysowych i zagrażających życiu oraz jakie skutki i konsekwencje przynosi niekontrolowane korzystanie z internetu i gry internetowe. Po udanej i pouczającej wizycie na policji wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni do szkoły.

• Pierwszy Dzień Wiosny

• 21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, który połączyliśmy ze Światowym Dniem Wody jako, że jest on obchodzony 22 marca. Były konkursy, zabawa a także happening nad stawem. Razem z nami w uroczystościach brali udział uczniowie ze szkoły w Dąbrowie. Zwieńczeniem naszych uroczystości był wspólny posiłek w stołówce szkolnej. Wszyscy byli bardzo radośni i zadowoleni.