• Bezpieczne ferie zimowe – film edukacyjny dla dzieci

• Zima jest dla dzieci, ale należy zachować zdrowy rozsądek i ostrożność. Tym razem Mama Kazia opowie wam o bezpiecznych zabawach zimowych. Poznamy sporty zimowe dla dzieci takie jak jazda na łyżwach, czy nartach. Nauczymy się numerów alarmowych i wielu innych ważnych rzeczy. Bezpieczne ferie zimowe to film przeznaczony głównie dla nauczycieli klas 1-3 i przedszkoli.

• Wyjazd na łyżwy do Bałtowa

• Uczniowie naszej szkoły 25 stycznia br. mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich i aktywnego spędzania czasu w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Zajęcia na lodowisku stanowiły nie lada atrakcję i uczniowie chętnie w nich uczestniczyli.  Sprawiły one wiele radości nawet tym uczniom, którzy nie przepadają za ćwiczeniami fizycznymi. Na lodowisku mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy, a także podziwiać dobrze dających sobie radę. Wyjazd na łyżwy jest przede wszystkim zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego.

• Dowozy na sobotę 27.01.2024r

• Sobota 27 stycznia