• Wizyta w ZS Annopol

• We wtorek 26 marca uczniowie naszej szkoły odwiedzili Zespół Szkół w Annopolu w ramach otwartych drzwi dla gimnazjalistów i uczniów ósmych klas szkół podstawowych.

Mogliśmy uczestniczyć w pokazach z fizyki, obejrzeć eksponaty przy modulatorze, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o wulkanach czy też wiadomościach bankowych, rozwiązać zagadki i łamigłówki logiczne. Uczennice ZS w Annopolu oprowadzający nas po budynku zapoznali nas także z możliwościami kształcenia w różnych zawodach.

• Pierwszy Dzień Wiosny

• Nareszcie, po tak długiej i smutnej zimie, nadszedł ten upragniony dzień - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!!! W naszej szkole świętowaliśmy go uroczyście. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zorganizował konkursy i zabawy "Pierwszy dzień wiosny" - np. dzień pomysłowych strojów. Każda klasa miała możliwość wziąć udział w przygotowanych zadaniach, zabawach, przygotować pomysłowe stroje i wystąpić. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością i to dzięki nim, tego jednego dnia, szkoła mogła być kolorowa. Na koniec wszyscy mogi upiec na ognisku smaczną kiełbaskę. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy samych słonecznych, wiosennych dni !!!

• Choinka

• W sobotę 09.02.2019r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy z wodzirejem. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w krainę pełną księżniczek, wróżek, biedronek, kotków, piratów, diabłów, policjantów oraz sportowców. Na początku prezentowaliśmy swoje kostiumy przed publicznością. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Potem zaczęła się prawdziwa zabawa. Tańczyliśmy w kole i tworzyliśmy fale, były zabawy z kolorowymi chusteczkami, a także z białymi i żółtymi kapeluszami. Trwały konkursy pomiędzy dziewczynkami i chłopcami, zabawy
            w parach, pląsy i korowody. Wszyscy bawili się doskonale w rytmie znanych i lubianych przebojów. Było wesoło i radośnie. Wspólnie spędzony czas minął szybko, a nam pozostały niezapomniane wrażenia.