• Zmiana dowozów

     • Poniedziałek, środa, piątek

      1. Anielin – 6 40
      2. Sucha W – 6 45
      3. Grabówka - 6 55
      4. Baraki – 7 10
      5. Natalin - 7 15
      6. Zastocze - 7 25
      7. Aleksandrów - 7 35
      8. Grabówka Kol. – 7 40
      9. Grabówka - 7 45

      Wtorek, czwartek

      1. Baraki – 6 30
      2. Natalin - 6 40
      3. Zastocze - 6 50
      4. Aleksandrów - 7 05
      5. Grabówka Kol.– 7 10
      6. Grabówka - 7 15
      7. Anielin – 7 25
      8. Sucha W – 7 35
      9. Grabówka  - 7 40
     • "BEZPIECZNA ZIMA 2020"

     • W dniu 20.02.2020 nasza pięciolatka z oddziału przedszkolnego Maja Lachowska odebrała z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku Pana nadkom. Jacka Dzikowskiego wyróżnienie i upominki za udział w konkursie plastycznym "BEZPIECZNA ZIMA 2020". Konkurs jest organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Kraśniku oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli. Tematem konkursu było bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych. Gratulujemy i zachęcamy dzieci do udziału w kolejnych akcjach konkursowych.

     • Walentynki !!!

     • Walentynki świętowały nie tylko przedszkolaki ale także uczniowie pozostałych klas.Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom.

     • Zabawa karnawałowa

     • 7 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki. Uczniowie bawili się na niej wraz ze swoimi nauczycielami, rodzicami i rówieśnikami. Na zabawie obecni byli również zaproszeni goście. 

      Zabawę karnawałową przygotowała Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami i uczniami szkoły. Pięknie udekorowana sala była sceną tańców, zabaw i swawoli uczestników tej lubianej i wyczekiwanej imprezy.

      O nastroju panującym na sali poświadczą zdjęcia, a nam pozostaje podziękować wszystkim tym, którzy brali udział w przygotowaniach do zabawy i jej obsłudze. Już teraz zapraszamy za rok, życząc w jego trakcie, równie pozytywnych wrażeń!