• Zmiana dowozów

8. Sucha W – 7 35
            9. Grabówka  - 7 40
          • "BEZPIECZNA ZIMA 2020"

• W dniu 20.02.2020 nasza pięciolatka z oddziału przedszkolnego Maja Lachowska odebrała z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku Pana nadkom. Jacka Dzikowskiego wyróżnienie i upominki za udział w konkursie plastycznym "BEZPIECZNA ZIMA 2020". Konkurs jest organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Kraśniku oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli. Tematem konkursu było bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych. Gratulujemy i zachęcamy dzieci do udziału w kolejnych akcjach konkursowych.

• Walentynki !!!

• Walentynki świętowały nie tylko przedszkolaki ale także uczniowie pozostałych klas.Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom.

• Zabawa karnawałowa

• 7 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki. Uczniowie bawili się na niej wraz ze swoimi nauczycielami, rodzicami i rówieśnikami. Na zabawie obecni byli również zaproszeni goście.

Zabawę karnawałową przygotowała Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami i uczniami szkoły. Pięknie udekorowana sala była sceną tańców, zabaw i swawoli uczestników tej lubianej i wyczekiwanej imprezy.

O nastroju panującym na sali poświadczą zdjęcia, a nam pozostaje podziękować wszystkim tym, którzy brali udział w przygotowaniach do zabawy i jej obsłudze. Już teraz zapraszamy za rok, życząc w jego trakcie, równie pozytywnych wrażeń!