• Wigilia szkolna

• Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wszyscy zasiadamy do szkolnej Wigilii. I tej tradycji nie zabrakło również w tym roku. Był opłatek, życzenia oraz kolędy.

Na początku uczniowie klasy III przypomnieli nam w montażu słowno - muzycznym ten magiczny czas narodzin Jezusa. Ksiądz Proboszcz Marcin Rola odczytał ewangelię, zaśpiewaliśmy kolędy i zgodnie z tradycją łamaliśmy się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Dziękujemy uczniom i wychowawczyni Pani Ewie Klimek za przygotowanie tej uroczystości

• Wycieczka do Kraśnika - Wznieś się  na wyżyny!

• Wznieś się  na wyżyny!

Poczuj ducha rywalizacji, pokonaj swoje słabości. Wspinaczka to jeden z najbardziej efektywnych sportów wyczynowych, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie ramion, klatki piersiowej, brzucha, ud oraz pośladków.

Wspinaczka to także rodzaj treningu w pokonywaniu trudności, lęków i świetne przygotowanie do trudniejszych, realnych przepraw.

Mierz wysoko!

• Kiermasz Świąteczny

• W niedzielę 17 grudnia odbył się kiermasz z którego dochód został przeznaczony na Dom Dziecka w Ożarowie. Dziękujemy członkiniom KGW w Grabówce, druhom strażakom z OSP w Grabówce za pomoc w organizacji kiermaszu, rodzicom za ciasta, nauczycielom i wszystkim innym osobom za pomoc. Oczywiście dziękujmy także Pani Dyrektor za inicjatywę i wielkie zaangażowanie w organizację kiermaszu.

• Zabawa andrzejkowa

• 29 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Razem z nami bawili się uczniowie ze szkół w Świeciechowie, Dąbrowie i Kosinie. Dziękujemy za wspólną zabaw.