Strona główna

    • „Bezpieczne Wakacje 2026”

      Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Annopol przeprowadziła spotkanie i prelekcje o bezpieczeństwie na zbliżających się wakacjach. Aspirant Ewelina Kuś – dzielnicowa z Posterunku Policji w Annopol, jak każdego roku w okresie przedwakacyjnym spotyka się z dziećmi i młodzieżą w szkołach i przedszkolach aby porozmawiać z nimi na temat zagrożeń, do jakich może dojść w trakcie spędzania wolnego czasu w okresie letniego wypoczynku w miejscu zamieszkani
      Czytaj więcej
    • Dzień Dziecka

      Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka! 5 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji dla wszystkich uczniów przygotowano mnóstwo niezwykłych atrakcji i niespodzianek, które umiliły to radosne święto. Na uczestników czekały uwielbiane przez wszystkich przekąski. Dodatkowo uczniowie mogli uwolnić swoją energię, biorąc udział we wspólnych, pełnych radości zabawach.
      Czytaj więcej
    • Dzień Mamy

      Dnia 28 maja 2026 roku przedszkolaki zaprosiły swoje mamy na uroczystość z okazji Dnia Matki. Słowami wierszy, piosenki oraz tańcem dzieci wyraziły swoim mamom jak bardzo je kochają i jak ważną rolę odgrywają w ich życiu. Dzień Mamy to wyjątkowy czas dla dziecka i mamy, to czas pełen wzruszeń, zwłaszcza kiedy widzi się dziecko pierwszy raz w roli aktora, który wyraża nam swoją miłość. Oprócz występów dzieci przygotowały swoim mamom własnoręcznie
      Czytaj więcej
    • XLVll Finał Wojewódzki Turnieju BRD za nami!!!

      20 maja 2026 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie odbył się XLVll Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W rywalizacji wzięło udział aż 40 drużyn z całego województwa lubelskiego, podzielonych na dwie grupy wiekowe.
      Czytaj więcej
    • Obchody Dnia Ziemi.

      Dnia 22 kwietnia w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Ziemi. Celem tegorocznych prelekcji było podniesienie świadomości ekologicznej wśród uczniów oraz promowanie konkretnych działań na rzecz ochrony środowiska w naszym otoczeniu. Kluczowym punktem programu była pogadanka dotycząca ekologii oraz zajęcia aktywne. Podczas wykładu poruszono następujące zagadnienia: segregacja odpadów, działania na rzecz środowiska, odpowiednie postwy człowieka wo
      Czytaj więcej
    • Dzień otwartych drzwi w Kraśniku

      Pokazy z fizyki, doświadczenia z chemii, zwiedzanie baz dydaktycznych szkół i wystawy - między innymi takie atrakcje przygotowano w ramach dni otwartych w szkołach ponadpodstawowych w Kraśniku. 18-19.03.2026 zarówno "Górka", czyli Zespół Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, "Rej" - Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja, jak i "Trójka" - Zespół Szkół nr 3 im. Juliusza Słowackiego zaprezentowały swoje oferty edukacyjne.
      Czytaj więcej
    • Skarby mórz i oceanów

      13 marca 2026 roku w naszej szkole gościliśmy prawdziwego pasjonata przyrody. Pan Stanisław Jantura wraz z córką zorganizowali dla nas bardzo ciekawą lekcję przyrody połączoną z niesamowitą wystawą „Skarby mórz i oceanów”.
      Czytaj więcej
    • 48 Gminny OTWP

      Eliminacje szkolne i gminne do 48 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” za nami. Ten trudny turniej nie ma tajemnic przed reprezentantami naszej szkoły:
      Czytaj więcej
    • W dniu 8 stycznia 2026r. naszą szkołę odwiedziła grupa ,,Zaelektryzowani". Prowadzący zaprezentował w niezwykle ciekawy sposób pokaz naukowy, łączący elementy fizyki, chemii oraz przyrody. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele doświadczeń, które w przystępny i widowiskowy sposób przybliżyły zjawiska znane z lekcji.
      Czytaj więcej
    • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

      W dniu 12.12.2025 roku obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Nauczyciele, wykorzystując materiały edukacyjne przygotowane przez UNICEF, przeprowadzili w klasach ciekawe zajęcia przybliżające uczniom Konwencję o prawach dziecka. Dzieci oglądały filmy o prawach dziecka, prezentacje oraz tworzyły prace plastyczne. Dzięki tym działaniom uczniowie w aktywny sposób utrwalili wiadomości na temat praw dziecka, a także zdobyli
      Czytaj więcej
    • Mikołaj

      Dnia 5 grudnia w naszej zerówce pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj. Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do naszej szkoły. Powitaliśmy św. Mikołaja wierszem i piosenką. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie przedszkolaki prezentami. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.
      Czytaj więcej
    • „ZBIÓRKA DLA BURKA”

      Społeczność naszej szkoły po raz kolejny zaangażowała się w pomoc bezdomnym pieskom przebywającym w schronisku w Rachowie Starym. Celem akcji było przede wszystkim kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce żywności oraz poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku. Zbieraliśmy: m.in. suchą i mokrą karmę oraz różnego rodzaju „przysmaki” dla piesków. Zbiórka miała również uświ
      Czytaj więcej
    • 11 LISTOPADA

      7 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 107 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczciliśmy ją uroczystą akademią, na którą składał się montaż słowno-muzyczny. Uczniowie klasy V poprzez recytacje wierszy patriotycznych wyrazili hołd wszystkim, którzy walczyli i oddali życie za wolną Polskę.
      Czytaj więcej
    • Warsztaty fotograficzne

      Dnia 30 października w naszej szkole odbyły się warsztaty fotograficzne. Dzięki nim dzieciom został przybliżony zawód fotografa. Na początku zajęć dzieci dowiedziały się, jak wyglądały pierwsze aparaty fotograficzne, w jaki sposób kiedyś wywoływano zdjęcia oraz jak bardzo zmieniła się fotografia na przestrzeni lat. Następnie dzieci miały okazję same spróbować swoich sił w roli fotografów – robiły sobie nawzajem zdjęcia, ucząc się przy tym, jak p
      Czytaj więcej
    • „Rekonstrukto”

      29 października 2025r. byliśmy uczestnikami pokazu historycznego obejmującego zagadnienia z epoki polskiego sarmatyzmu w wykonaniu grupy „Rekonstrukto”.
      Czytaj więcej
    • XVIII Rajd Papieski

      Rocznica wyboru naszego wielkiego rodaka Kardynała Karola Wojtyły na Papieża, jest w szczególny sposób czczona przez uczniów i pracowników Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu. My uczniowie szkoły podstawowej w Grabówce korzystają z zaproszenia dołączyliśmy tradycyjnie do tego wydarzenia. Raj został zorganizowany już XVIII raz.
      Czytaj więcej
    • Witaj Jesień

      Uczniowie ze świetlicy szkolnej meldują wykonanie kolejnych zadań z projektu Witaj Jesień. Tym razem sztuka z warzyw - ziemniaczane stempelki
      Czytaj więcej
    • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej zerówce

      W tym dniu dzieci mają okazję poczuć się wyjątkowo, świętować swoje małe i duże sukcesy, a także integrować się w gronie rówieśników. Dzień Przedszkolaka został ustanowiony, by popularyzować edukację przedszkolną oraz podkreślić jej znaczenie dla rozwoju najmłodszych.
      Czytaj więcej
    • NARODOWE CZYTANIE

      W pierwszych dniach września nasza szkoła, zgodnie z coroczną tradycją, uczestniczyła w akcji Narodowego Czytania, organizowanej pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach tegorocznej, 14. edycji wydarzenia, lekturą wiodącą była poezja Jana Kochanowskiego, uznawanego za jednego z filarów literatury polskiej.
      Czytaj więcej
    • Międzynarodowy Dzień Kropki

      15 września przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki Święto kreatywności i talentów, które każdy z nas posiada. Dzieci poznały historię święta, oglądały bajkę edukacyjną , klasyfikowały i liczyły kropki, słuchały wierszyka, wykonywały pracę plastyczną oraz brały udział w zabawach ruchowych. Było radośnie i kreatywnie.
      Czytaj więcej
    • Bezpieczny wypoczynek wakacyjny

      Bezpieczny wypoczynek wakacyjny wymaga odpowiedniego przygotowania i świadomości zagrożeń. Należy pamiętać o kilku kluczowych zasadach, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Ważne jest, aby informować bliskich o planach, dbać o higienę i bezpieczeństwo nad wodą, a także unikać nieznajomych i niebezpiecznych sytuacji.
      Czytaj więcej
    • "Mamusiu, kiedyś cud się stał...” takie hasło towarzyszyło uroczystym obchodom Dnia Matki w naszym oddziale przedszkolnym. Dla Mam naszych przedszkolaków był to dzień wyjątkowy, pełny radości ale także wzruszeń. Dzieci przygotowały zabawną inscenizację, złożyły życzenia i wręczyły laurki . Ciepłe słowa wszystkim obecnym przekazała również Pani Dyrektor Ewa Mirosław. Zakończeniem uroczystości był wspólny słodki poczęstunek.
      Czytaj więcej
    • BRD - Turniej powiatowy

      Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im Marii Kołsut w Grabówce zajęli II (Grupa Starsza) i III (Grupa Młodsza) miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym, który odbył się w dniach
      Czytaj więcej
    • Światowy Dzień Wody

      W dniu 24 marca obchodziliśmy w świetlicy Światowy Dzień Wody. Ma on na celu zwrócić uwagę ludzi na zmniejszające się zasoby wody pitnej na świecie, i co za tym idzie, konieczność dbania o nie. Uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne o sposobach oszczędzania wody. Filmy podkreślały, że woda to zdrowie i życie. Dzieci poznały właściwości wody, jej znaczenie, obieg wody w przyrodzie, zanieczyszczenie wody, występowanie wody w przyrodzie.
      Czytaj więcej
    • Gminny Turniej Piłki Nożnej klas VI i młodszych

      28 marca 2025r w Szkole Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu rozegrany został Gminny Turniej Piłki Nożnej klas VI i młodszych. W zawodach uczestniczyły szkoły z Annopola, Dąbrowy, Grabówki i Janiszowa. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym.
      Czytaj więcej
    • Pierwszy Dzień Wiosny

      21 marca to Pierwszy Dzień Wiosny! Pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy następną porę roku – WIOSNĘ. Dziś w naszej szkole odbyła się akademia z okazji pierwszego dnia wiosny, przygotowana przez uczniów klas 2 i 5. Wszyscy zgromadziliśmy się, by wspólnie powitać tę długo wyczekiwaną porę roku.
      Czytaj więcej
    • Zabawa karnawałowa

      Tuż przed feriami, 13 lutego, odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Sala gimnastyczna, barwnie udekorowana, przeobraziła się w tym dniu w salę balową. Przez cztery godziny bawili się uczniowie z klas I – VIII, tańczyli w rytm muzyki dyskotekowej. Uczestnicy zabawy, jak zwykle, mogli liczyć na rodziców, którzy w przygotowali poczęstunek.
      Czytaj więcej
    • Dzień Babci i Dziadka to czas pełen uśmiechu, radości i dumy. Z tej okazji 30 stycznia 2025 roku w naszej szkole każda z klas 1-3 przygotowała swój program artystyczny, były piękne wierszyki, piosenki i tańce. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
      Czytaj więcej
    • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

      W dniu 11.12.2024 r. Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję "Świeć przykładem! Noś odblaski! Akcja miała na celu promować ideę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypominać o obowiązku noszenia odblasków. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły otrzymali opaski odblaskowe.
      Czytaj więcej
    • Mikołajki i ubieranie choinki

      Choinka w Szkole Podstawowej w Grabówce już ubrana, prezenty spakowane, a zapach świątecznych pierników unosi się po szkolnym korytarzu. Jednym słowem Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Tymczasem w dniu Świętego Mikołaja „kto przebrany-niepytany”. Patrząc na ubranych na czerwono uczniów naszej szkoły, z przyjemnością stwierdzamy, że był to miły dzień bez odpytywania czy kartkówek.
      Czytaj więcej
    • Spotkanie z ciekawą osobą.

      Nasi uczniowie brali dziś udział w zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Annopolu - Filia w Grabówce, spotkaniu z panią Urszulą Młynarczykowską, która przybliżyła kulturę koreańską. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na koniec była degustacja azjatyckich słodyczy.
      Czytaj więcej
    • Rajd Papieski 2024

      Klasy VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej w Grabówce pod opieką katechety ks. Proboszcza Marcina Roli, p. Iwony Siwek, p. Anny Strąk, pani Wioletty Słabek udały się 16 października 2024 na coroczny Pieszy Rajd Papieski organizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu.
      Czytaj więcej
    • Sprzątanie grobów żołnierskich przed Świętem Zmarłych

      W trosce o miejsca pamięci uczniowie wraz z opiekunem dnia 8 października wzięli udział w corocznej akcji sprzątania obiektów historycznych. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem w pracę, uprzątnęli gałęzie i jesienne liście. Usunęli stare doniczki z kwiatami, wypalone znicze, chcąc uczcić pamięć zmarłych.
      Czytaj więcej
    • PASOWANIE NA CZYTELNIKA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

      Dnia 01.10.2024 r w naszej szkole odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy I. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej i wypożyczania książek.
      Czytaj więcej
    • Wycieczka do Parku Trampolin - "Mania Skakania" - Lublin

      3 października 2024r. klasa V wraz z opiekunami wybrała się do Mani Skakania – Parku Trampolin w Lublinie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.
      Czytaj więcej
    • "Narodowe Czytanie"

      Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w akcji Narodowe Czytanie. W tym roku za wskazaniem Pary Prezydenckiej Rzeczypospolitej Polskiej cała Polska czytała „Kordiana” Juliusza Słowackiego, jest to jedno z najważniejszych dzieł polskiej literatury romantycznej.
      Czytaj więcej
    • Szybko, sprawnie, bezpiecznie

      26.09.2024 r. o godz. 9.00 w naszej szkole rozbrzmiały trzy dzwonki, trwające około minuty każdy. Uczniowie i nauczyciele, zachowując środki bezpieczeństwa, szybko i sprawnie opuścili budynki szkoły. Wszystkie osoby będące w szkole zdążyły się ewakuować i udać na miejsce zbiórki. Nad sprawnym przebiegiem ewakuacji czuwali szkolny koordynator ewakuacji p. St. Wojewoda i specjalista do spraw BHP p. O. Mlak.
      Czytaj więcej
    • Aktualności

          • Bezpieczne ferie 2022

            Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, to czas beztroskiej zabawy. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć.

            Przypominamy Wam o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych oraz zamieszczamy kilka ważnych porad i wskazówek.

          • INFORMACJA DLA RODZICÓW

            Szanowni Państwo, na prośbę Pana Mariusza Szajwaja – Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, informujemy, że od 1 stycznia 2022 roku obowiązują znowelizowane przepisy Kodeksu wykroczeń dotyczące art. 94. - [Prowadzenie pojazdu bez uprawnienia] , dodano nowy paragraf w brzmieniu:

          • ZARZĄDZENIE Nr 7/2021/2022

            ZARZĄDZENIE Nr   7/2021/2022

            Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Kołsut w Grabówce

            z dnia 26 stycznia 2022r.

            w sprawie: częściowego ograniczenia funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej

            im. Marii Kołsut w Grabówce od dnia 27.01.2022r.

            §1.

            Przedłużający się okres trwania pandemii COVID-19 powoduje konieczność przygotowania szczególnych rozwiązań, które umożliwią realizację przez szkoły ich zadań statutowych.
            Z uwagi na rosnącą w ostatnich dniach liczbę zachorowań konieczne jest czasowe ograniczenie nauki stacjonarnej.
            Od 27 stycznia 2022 r. do 11 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną.
            Oddział Przedszkolny oraz klasy od I- IV pracują w trybie stacjonarnym. Po tym okresie uczniowie PSP im. Marii Kołsut w Grabówce będą korzystać z czasu wolnego z uwagi na rozpoczynające się dnia 14 lutego ferie zimowe. Termin rozpoczęcia i zakończenia

          • Drodzy uczniowie i rodzice !!!

            Przedłużający się okres trwania pandemii COVID-19 powoduje konieczność przygotowania szczególnych rozwiązań, które umożliwią realizację przez szkoły ich zadań statutowych. Z uwagi na rosnącą w ostatnich dniach liczbę zachorowań konieczne jest czasowe ograniczenie nauki stacjonarnej.


            Od 27 stycznia 2022 r. do 11 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną.
            Oddział Przedszkolny oraz klasy od I- IV pracują w trybie stacjonarnym.

          • Departament Współpracy z Samorządem Terytorialnym

            Szanowni Państwo Dyrektorzy,

            w załączeniu przekazujemy informację Ministerstwa Finansów dotyczącą podpisanego rozporządzenia zmieniającego zasady poboru zaliczek na podatek dochodowy.

            Dzięki rozporządzeniu wysokość zaliczki za styczeń, w przypadku pracowników czy zleceniobiorców osiągających miesięczny dochód do 12 800 zł brutto, powinna być pobierana w wysokości nie wyższej niż kwota zaliczki obliczanej na zasadach funkcjonujących w ubiegłym roku, tj. do 31 grudnia 2021 r. Oznacza to, że wynagrodzenia wypłacane wskazanym pracownikom „na rękę” (netto) nie będą niższe niż w ubiegłym roku.

          • Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021

            „Niech te Święta będą dla Was fantastyczne, cudowne, pełne ciepła, rodzinnej atmosfery, spełnienia marzeń i radości…”.

            W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021

            pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.

            Składamy życzenia:

            zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń,

          • ZARZĄDZENIE  Nr 6/2021/2022

            ZARZĄDZENIE Nr   6/2021/2022

            Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Kołsut w Grabówce

            z dnia 14 grudnia 2021r.

            w sprawie: częściowego ograniczenia funkcjonowania Publicznej Szkoły Podstawowej

            im. Marii Kołsut w Grabówce od dnia 20.12.2021r.

            §1.

            W związku z utrzymującą się wysoką liczbą nowych zakażeń oraz pojawieniem się nowej mutacji koronawirusa Ministerstwo Zdrowia w dniu 7 grudnia 2021 r. ogłosiło zawieszenie nauczania stacjonarnego w szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych na okres od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.
            Oddział Przedszkolny pracuje w trybie stacjonarnym.
            Po tym okresie uczniowie szkół wrócą do nauki stacjonarnej.

        • Gminny Dzień Przeciwdziałania Przemocy
          • Gminny Dzień Przeciwdziałania Przemocy

            W dniu 25 listopada 2021 roku nasza szkoła włączyła się do lokalnej kampanii pn. Gminny Dzień Przeciwdziałania Przemocy. W każdej klasie przeprowadzono pogadanki o tematyce przeciwdziałania agresji i przemocy i rozdano ulotki informacyjne przekazane przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

            W świetlicy szkolnej uczniowie wykonali plakaty i układali hasła przeciw przemocy. Młodsi uczniowie wysłuchali opowieści pt. „I co z tą złością zrobić?” a także brali udział grach i zabawach przeciw agresji tkj. „Ręka nie musi bić”, „Bez złości mamy więcej radości”.

        • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
          • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

            „Jestem dzieckiem - mam swoje prawa””, pod takim hasłem dnia 23 listopada 2021 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Praw Dziecka.

            W 1989 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych przyjęła uniwersalny dokument, gwarantujący wszystkim dzieciom na świecie ich prawa – Konwencję Praw Dziecka . Prawa te chronią dzieci oraz wspierają je w prawidłowym rozwoju. Dzień Praw Dziecka to wydarzenie, które jednoczy wszystkie dzieci na świecie.

          • ZBIÓRKA KARMY DLA PSÓW

            „Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie” (George G. Vest)

          • "Szkoła do Hymnu"

            Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "SZKOŁA DO HYMNU". Dnia 10 listopada o godzinie 11:11 uczniowie wraz z nauczycielami, w trakcie lekcji wspólnie odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego".

            Dzięki łączeniu internetowemu. hymn odśpiewalismy razem z uczniami ze szkoły w Lublinie.

        • Światowy Dzień Postaci z Bajek
          • Światowy Dzień Postaci z Bajek

            W dniu 5 listopada 2021 roku w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Postaci z Bajek. To dobry pretekst, aby powrócić wspomnieniami do swoich ulubionych bajek z dzieciństwa, przypomnieć sobie ich treść oraz doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wszyscy doskonale wiemy, że wartościowe książki, a takimi niewątpliwie są bajki i baśnie, kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć i wzbogacają słownictwo. W tym dniu w naszej szkole było jak w bajce. Po korytarzu co jakiś czas wędrowały księżniczki, królewny, rycerze, biedronki itp. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie czytelniczym.

        • Pamiętamy o Was ...
          • Pamiętamy o Was ...

            W ramach akcji "Szkoła Pamięta" harcerze i uczniowie z klas VI-VIII odwiedzili miejscowy cmentarz, posprzątali zapomniane i opuszczone groby. Szczególną uwagę poświęcili Pani Zofii Plate - nauczyciele, poetce i przyjaciółce Naszej Patronki.Po uprzatnięciu uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicz.

          • Kondolencje

            Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wspaniałej osoby

            Pani prof. dr hab. Aleksandry Bubicz-Mojsa.

            Trudno wyrazić słowa, bo żadne słowa nie oddadzą uczuć i myśli ….
            Chwile spędzone wspólnie z Panią Aleksandrą pozostaną w naszej pamięci i w naszych sercach na zawsze.
            Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny Bubiczów i Mojsa.

        • XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kraśnickiego
          • XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kraśnickiego

            26 października 2021r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu odbył się XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kraśnickiego dla uczniów szkół podstawowych - rocznik 2007 i młodszych.

            Rywalizacja w pierwszej fazie turnieju toczyła się w dwóch grupach.

            Grupa "A"

            PSP Opoka – ZS Annopol 9 : 0

          • AKCJA ...

            ZACHECAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WZIĘCIA
            UDZIAŁU W AKCJI !!!

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • EduPage
    • Herb Polski
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Nasze media społecznościowe

    • liczba odwiedzin: 501863
    • Librus Synergia
      • OFFICE 365

      • Odnośnik: http://office.com