• WSPÓLNE ŚPIEWANIE HYMNU NARODOWEGO

• Z okazji zbliżającej się 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” na zaproszenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także Rady Dzieci i Młodzieży.

Akcja polegała na wspólnym odśpiewaniu HYMNU NARODOWEGO w dniu 10-go listopada o godzinie 11:11.

Z dumą i radością przystąpiliśmy do zadania.

• „Szkoła do hymnu”

• Drodzy Uczniowie!

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji „Szkoła do hymnu”. Dokładnie o godzinie 11,11 we wtorek 10 listopada wykorzystajcie swoje umiejętności posługiwania się technologią komputerową i włączcie się do odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Harcerzy zachęcam do założenia munduru. Nauczycieli poproszę o  nagranie Waszych  występów i wspólne śpiewanie.

Już jestem z Was dumna, każdy wychowawca niech będzie dumny ze swoich wychowanków.

Nie sprawcie nam zawodu. Wiecie doskonale co znaczy być patriotą.

Zachęcajcie swoich Rodziców i Bliskich aby Wam towarzyszyli.

Dyrektor szkoły: Ewa Mirosław

• Zmiana w dowozach od poniedziałku 09 listopada

• Zmiana w dowozach w związku z wprowadzeniem zdalnego nauczania dla klas IV-VIII

Od poniedziałku 09 listopada

• Sucha Wólka 13.45

Dzieci z zerówki od poniedziałku będą zaczynać zajęcia o godzinie 8,30

• Informacja dyrektora szkoły

• Drodzy rodzice i uczniowie.

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor szkoły będzie zobowiązany zorganizować nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole). Ponownie uprzejmie proszę rodziców aby zgłaszali podobne przypadki dyrektorowi szkoły, jak również problemy techniczne, na pocztę szkolną lub telefonicznie.

Telefon do szkoły: 15 86 13 231

Poczta szkolna: psp.grabowka@wp.pl

Dyrektor szkoły: Ewa Mirosław

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA W BIBLIOTECE

• W dniu 21 października 2020 roku  odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej. Celem spotkania było zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz systematycznego rozwijania umiejętności czytania. Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się  jak należy dbać o książki oraz  odgadywali  bajkowe i baśniowe zagadki.

Mam  nadzieję, że młodzi czytelnicy będą częstymi gośćmi naszej szkolnej biblioteki.

Małgorzata Mysłowska